Holidayline.pl - tenisowa linia wypoczynku

Newsletter

Chcę dostawać e-mailem informacje o ofertach promocyjnych i nowościach

Masz pytania, wypełnij formularz,a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

Jak zarezerwować? Godziny otwarcia

Oferty wyjazdów turniejowych - informacje

Portal wyjazdów tenisowych www.tenisline.pl zajmuje się przygotowaniem gotowych ofert turystycznych pod wyjazdy na turnieje ITF i nie tylko. Zajmujemy się tworzeniem całego pakietu usług: przelot lub dojazd autokarem, ubezpieczenie, opiekę pilota, organizujemy zakwaterowanie w hotelu, w którym odbywa się turniej lub w pobliżu, ale zawsze z kortami tenisowymi (często dajemy kilka opcji do wyboru, ze względu na różnice w cenie),wyżywienie, doliczamy wszystkie opłaty kursowe, paliwowe oraz zgłaszamy całą grupę tenisistów do turnieju.

Także do Państwa należy tylko podpisanie umowy, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Przy tym dajemy Państwu gwarancję najniższej ceny, gdyż od dłuższego czasu współpracujemy z ponad 60 organizatorami, działamy na dużą skalę i mamy wynegocjowane naprawdę bardzo atrakcyjne ceny dla grup. Często nawet organizatorzy przy zgłoszeniu większej grupy osób dają nam zniżki na wpisowe w kwocie nawet 40%.

Na podstawie doświadczenia oraz Państwa wskazówek wyselekcjonowaliśmy turnieje, które cieszyły się największym zainteresowaniem, ale jesteśmy otwarci na wszystkie wskazówki i jesteśmy wstanie zorganizować wyjazd na każdy jeden turniej, co jest w kalendarzu ITF, dlatego też czekamy na propozycje.

Chcielibyśmy także zaznaczyć, że nie jesteśmy zależni od organizatora i jakiekolwiek odwołanie turnieju czy zmiana terminu wiąże się z kosztami rezygnacji zgodnie z danymi warunkami uczestnictwa. Jednak do tej pory taka sytuacja nie miała miejsca.”

Informacje holidayline.pl
 • Rodzinne wakacje
  Hotel: od 1389 zł za 7 dni
 • Lipiec aktywnie
  Hotel: od 1469 zł za 7 dni
 • Riwiera Turecka
  Hotel: od 999 zł za 7 dni
 • Egipskie luksusowe hotele
  Hotel: od 1099 zł za 7 dni